Stwórzmy razem coś fajnego

W tej zakładce znajduje się oferta skierowana do firm. Jeśli poszukujesz wsparcia dietetycznego lub psychodietetycznego zajrzyj TUTAJ i wybierz konkretny zakres, który Cię interesuje.

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Karolina Przewlekły. Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Od 12 roku życia jestem nieprzerwanie obecna w sieci – zaczęło się od blogowania na przeróżne tematy, później pojawiły się media społecznościowe (byłam odpowiedzialna za prowadzenie social mediów klubu fitness, szkoły tańca i kliniki stomatologicznej). Aktualnie nadal zdecydowana większość mojej działalności zawodowej zlokalizowana jest głównie w Internecie – prowadzę gabinet online, tworzę kursy i webinary. Moje mocne strony to kreatywność i nieszablonowe podejście.

Sprawdź, co mogę zaproponować ze swojej strony

recenzje produktów lub usług

lokowanie produktu, posty sponsorowane

wsparcie merytoryczne dla usług/produktów w Twojej firmie

wyjazd sponsorowany z relacją na Instagramie/Facebooku

gościnny występ w roli eksperta np. w ramach transmisji live, poprowadzenie wydarzenia online, webinaru bądź stworzenie dedykowanego szkolenia

inne niestandardowe projekty

Przykładowa opinia o współpracy

Jeśli szukasz edukatora żywieniowego, który w ciekawy sposób przekaże praktyczną wiedzę pracownikom Twojej firmy lub uczniom szkoły, w której pracujesz, również dobrze trafiłeś – więcej dowiesz się TUTAJ.

Brzmi interesująco? Skontaktuj się ze mną

kontakt@achtadieta.pl

Na wiadomości odpowiadam najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych.

+48 507 381 612

Od poniedziałku do piątku (w dni robocze)
w godzinach 9:00 - 17:00.