Nazywam się Karolina Przewlekły.

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym...

O żywieniu i wszystkich jego aspektach mogłabym gawędzić bez przerwy aż do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej. Moja kuchnia jest zagracona przez kubki i przeróżne lunchboxy, które obsesyjnie zbieram, znam wszystkie sezony Grey’s Anatomy na pamięć i często powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (dietetyka, spec. kliniczna) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (psychodietetyka). Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje i aktualizuję wiedzę, biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

0 lat
doświadczenia zawodowego
+ 0
autorskich prelekcji i warsztatów żywieniowych
0 %
radości z wykonywanej pracy

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. kierując szpitalnym działem żywienia, konsultując dietetycznie pacjentów oddziału rehabilitacyjnego, czy pracując w gabinecie stacjonarnym przy klubie fitness. 

Dnia 11 grudnia 2020 roku uczestniczyłam w szkoleniu SOIT – School of Insulinresistance Therapy, organizowanym przez Fundację Insulinooporność, które zakończyło się egzaminem potwierdzającym zdobytą wiedzę. Z wynikiem 95% uzyskałam tytuł Specjalisty przyjaznego insulinoopornym. Tym samym można znaleźć mnie na liście specjalistów rekomendowanych przez Fundację.