Konsultacja dietetyczna z zaleceniami w PDF

online/ 50 min
250 jednorazowo

W cenie:
  • indywidualnie przygotowane zalecenia dietetyczne w PDF z podsumowaniem wizyty
  • możliwość zadawania pytań w nawiązaniu do tematów poruszanych podczas odbytej konsultacji drogą mailową do 14 dni od wizyty

Zobacz, jak może wyglądać Twoja dieta

Najczęściej zadawane pytania

Nie współpracuję z kobietami w ciąży, dziećmi i młodzieżą do 18 rż., sportowcami, osobami chorującymi na cukrzycę typu 1, potrzebującymi wsparcia z uwagi na operację bariatryczną czy cierpiącymi z powodu chorób nerek.

Nie układam też diet keto.

Część przepisów na dania, które pojawią się w jadłospisie, najpewniej będzie można przygotować przy użyciu TM, ale nie układam diet typowo pod to urządzenie. 

Jeśli posiadasz aktualne wyniki podstawowych badań profilaktycznych (np. morfologia krwi, lipidogram) lub charakterystycznych dla Twojego schorzenia, z którym się borykasz, warto dołączyć je do arkusza wywiadu żywieniowego, który otrzymasz do wypełnienia przed naszą pierwszą konsultacją. Jeśli jednak jesteś ogólnie zdrową osobą, o ewentualnych sugerowanych badaniach, które warto byłoby wykonać, porozmawiamy bezpośrednio w czasie konsultacji.

Nie, a nawet jeśli ustalimy, że zdjęcia będą jedną z form śledzenia Twoich postępów, nie musisz się obawiać, że zostaną gdziekolwiek opublikowane bez Twojej wyraźnej i jednoznacznej zgody – nie jestem zwolennikiem typowych postów z metamorfozami „przed i po”.